Co umíme, to děláme.

Nabízíme vám naše rozsáhlé znalosti a dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje a výroby doplňků stravy.
Naše vlastní laboratoř, výrobní zařízení a odborníci jsou připraveni pro vás vytvořit špičkové produkty.

Vývoj a notifikace přípravků

Na základě požadavků našich zákazníků vyvíjíme a testujeme nové produkty. Díky naší vlastní laboratoři, výrobnímu zázemí a především kvalifikovaným odborníkům, můžeme nabídnout velmi vysokou kvalitu výsledných produktů. Dle dohody se zákazníkem můžeme nabídnout i notifikaci nového doplňku stravy a tím mu zásadně zjednodušit administrativu při schvalování a vstupu na český trh.

Tekuté a sypké formy přípravků

Z kvalitních surovin vyrábíme tekuté, pevné i sypké formy doplňků stravy. Z pevných forem dokážeme vyrobit vegetariánské i želatinové
kapsle a tablety různých barev a velikostí. Sypké směsi můžeme naplnit do jednorázových sáčků od 2,5 do 30,0 g. Tekuté formy plníme do plastových i skleněných lahviček o objemech 50 až 1000 ml.

Výroba tablet a kapslí

Tablety vyrábíme jednak z našich surovin a směsí, ale i ze směsí dodaných zákazníkem. V případě potřeby nebo na přání zákazníka dokážeme tablety potáhnout různě barevným nebo enterosolventním potahem. Plníme želatinové i rostlinné kapsle, různých barev ve velikostech "1", "0" a "00".

Adjustace a kompletace výrobků

Tablety, kapsle, tekuté i sypké směsi plníme do různorodých obalů podle potřeb zákazníka. Tablety a kapsle plníme do blistrů, dóz i sáčků. Tekuté přípravky plníme do plastových i skleněných lahviček nebo sáčků. Výsledné produkty balíme do krabiček a chystáme k expedici.